home about us oferta cateringowa przyjecia kontakt
view recipes
 
 Wybierz rodzaj cateringu :

- DOMOWY >>>
- BIZNESOWY>>>
- OKOLICZNOŚCIOWY>>>
- PLENEROWYY>>>

- DLA PRZEDSZKOLI>>>


 

ZDROWIE Z DOSTAWĄ DO DOMU

Oferowana przez nas dieta nie jest "dietą" w potocznym znaczeniu tego słowa, nie ograniczamy bowiem ilości spożywanych posiłków ani nie zamęczamy się liczeniem kalorii. Polega ona na bardzo starannym łączeniu ze sobą wszystkich grup pokarmowych: tłuszczów, węglowodanów i białek, a posiłki są tak skomponowane, by nie dopuścić do wysokiego poziomu cukru we krwi, ponieważ nadmiar insuliny potrzebny do jego obniżenia powoduje, że organizm magazynuje tłuszcze. Wyniki badań naukowych prowadzonych od lat 80-tych XX wieku potwierdzają jej zbawienny wpływ na organizm, nie tylko bowiem pozbywamy się zbędnych kilogramów, lecz również zmniejszamy ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego, zapobiegamy cukrzycy typu II, zapominamy o istnieniu efektu jo-jo, a co najważniejsze odzyskujemy siły witalne, czujemy się pięknie i zdrowo. Dieta podzielona została na dwa etapy, w trakcie pierwszego tak dobieramy składniki posiłków, żeby ich indeks glikemiczny nie przekraczał 35 IG, co będzie korzystnie wpływać na proces rozkładania nadmiaru tłuszczu w organizmie. Drugi etap jest swoistym utrzymaniem efektu pierwszego, w dalszym ciągu dobieramy produkty pod względem ich indeksu glikemicznego, jednak może być on już wyższy, co wpływa na urozmaicenie diety.

Proponujemy Państwu przygotowanie pysznych, zdrowych, zbilansowanych posiłków opartych na diecie światowej sławy lekarzy i dostarczenie ich do Państwa domu w formie codziennych pakietów.

To my dbamy o dobór składników, ich zróżnicowanie i niepowtarzalny smak, a Państwo cieszą się coraz lepszym zdrowiem i perfekcyjną sylwetką. Posiłki mogą być również indywidualnie komponowane ze względu na Państwa sympatie bądź antypatie smakowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowym jadłospisem opartym o tą niepowtarzalna dietę.

 


 

 

 

 

 

 

 
 

O NAS | KONTAKT | OFERTA | PORTFOLIO | HOME |

 

 

Copyright Euro-Smak 2009 . Outright Reklama zewnętrzna